Wizerunek i styl ubrania – o to się troszczymy

Kto projektuje ubrania? Ewidentnie projektanci. Niektórzy z nich znani są na pełnym świecie. Ubrania tych w największym stopniu znanych niestety nie są ogólnie osiągalne, sprzedawane są tylko w rzeczowych domach mody bądź robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest rzeczywiście szalenie wysoka. Skutkiem tego także przeciętni ludzie zarabiający średnią krajową właściwie nie decydują się na to, żeby takie ubrania od projektantów wybierać, by chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy uwagę na wygląd swój lub osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. W szeregu przypadków robimy to totalnie nieświadomie oraz nawet jeśli uważamy, że wygląd człowieka nie jest najważniejszy – patrzymy na niego. Analizujemy człowieka po tym, jak wygląda. I nie idzie tu o to, aby mieć na sobie drogie, markowe ubrania, aby ubierać się u legendarnych projektantów. Takie rozwiązania są wyłącznie dla tych, których na to stać. Ludzie totalnie przeciętni, którzy nie są w stanie na ubrania ofiarować obszernych pieniędzy powinni poszukiwać gruntownie innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla niektórych z nas takie poszukiwania nie są w żadnym wypadku takie skomplikowane ani skomplikowane. Musimy tylko wiedzieć, co nam się podoba, powinniśmy umieć oszacować jakość zdobywanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, których jakość jest właściwa. A takie rzeczy pod żadnym pozorem nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych perełek ubraniowych. Jeśli będziemy posiadać szczęście kupimy wiele za niewiele. I na takie szanse polujemy.

Znajdź własny styl ubioru

Poszukujemy prywatnego stylu i nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to zrobić? Podoba nam się dużo rzeczy lecz nie jesteśmy przekonani, które do nas pasują a które nie? Poradźmy się stylisty. W dzisiejszych czasach niesłychanie wiele osób z porad stylistów korzysta. I pod żadnym pozorem nie są to tylko aktorzy, piosenkarze czy znani celebry Ci. Pragniemy wyglądać dobrze, pragniemy posiadać własny styl. Skutkiem tego dążymy do tego, żeby nasze ubrania po mistrzowsku pasowały do nas, figury, osobowości. Styliści umieją przyjrzeć nam się z daleka, oszacować nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie tylko od charakteru, jakkolwiek chociażby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w którym pracujemy. Znacznie więcej rad odnajdziesz na witrynie technique. 

Nie obawiajmy się przemian, nie bójmy się analizować, sprawdzać, próbować oryginalnych rzeczy, nowych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie osobistego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają przez dużo miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie możliwość na to, żeby go znaleźć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *